Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Arrow

Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Forumda epey takip edeninin olduğunu düşündüğüm için bu diziye özel başlık açmayı düşündüm. Yeni bölümleri bu başlık altından tartışabiliriz. Arrow dizisi Dc evrenindeki Green Arrow karakterinden uyarlanmış bir yapımdır. Ama karikatüre çok sadık kalındığını söyleyemeyeceğim. Yalnız bu haliyle daha da güzel olduğunu belirtmekte fayda görüyorum.

Gelelim kısaca dizi tanıtımına:

ARROW

Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Detektif Quentin Lance'in en büyük dileği (Oliver'ın eski kız arkadaşı Laurel'in babası) Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır... Oliver'ın annesi Moira'nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur...

Dizi hakkında kanaatim:
Hacılar ilk sezonunu pek beğenmediğimi söyleyebilirim arkadaşlarım bayılırdı diziye ama ben onların yanında gömerdim diziyi resmen. Ama ikinci sezonun başlaması ile aksiyon-heyecan- gizem doruğa ulaştı mesele geçen bölümü izledim bölüm bittikten sonra 2 dk kadar ekrana amaçsızca baktığımı nerdeyim lan ben dediğimi bilirim. :evil:
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

1. sezonu bitirmistim. Ondan sonra devam edemedim :(

Bu arada spoiler vereni banlarim :evil:
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Şu son bikaç bölümü izlemeyenlere hele hele 2. Sezona yeni başlayanlara hayvan gibi spoiler dayardım ağızları açık kalırdı da neyse :lol:

Kim olduğunu söylemek istemiyorum spoiler olmasın. Ama şu yeni baş kötüyü önceden sevmeme rağmen biraz ayar olmaya başladım. Adam aizen'e bağladı lan habire "hepsi planımın parçasıydı" modunda takılıyor.

Ben ilk sezon'u daha çok beğenmiştim. Bilmek istediğimiz şeyler çoktu (o isim listesi, babasının yaptıkları, ada'da yaşananlar). Ve oliver'ı baş karakter olarak sevmiştim. Çok akıllıydı çok iyi planlar yapıyordu. Ve gizemliydi attığı oklara usb, radyo falan takıp polislere bilgi veriyordu :lol: bankaya attığı okla para çalma numarası falan da hoştu. Yani kısacası karakter hem zekiyfi hem de gizemliydi. Ve insanlara söylediği yalanlar da bazen komik oluyordu.
Ancak şu son zamanlarda eline ok alıp ön kapıdan binalara dalması ve dayak yiyip durması bana biraz komik geliyor.

Yine de şuan en sevdiğim dizilerdendir. Severek izlerim. Bu sezonun son sezon olacağını söylediler mi bilmiyorum ancak bana öyle geliyor. Adada yaşananlar da bitiyor çünkü.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Epey sağlam bi dizi. Her bölüm DC evrenine güzel göndermeler oluyor severek izliyoruz. Aşırı heyecanlı gidiyor. İkinci sezon finaline yaklaşıyoruz bakalım neler olacak.
► Spoiler Göster
@byakusharinnegan
3.sezon kesin var.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Tamam la spoiler falan verme niyetinde değilim üstümde mahalle baskısı hissettim.:lol:

@Madaranın

Demek reyizin paçalardan akan karizmayı sende görmüşsün. B)
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

@LoG
Görmemek mümkün mü adam taşaktan oluşuyor resmen. :lol:
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Espinasse
Favori Manga: Beelzebub,One Piece,Toriko,Liar Game,Bleach,Naruto,Noblesse,The Sword of Emperor,Crepuscule,Aiki,Dragons Rioting,King of hell,Tower Of God ,Crows,Clover,Life Ho,The God Of Hıgh School,veritas,Nowhere Boy,Black Haze
Favori Anime: Hamatora The Animation, Bleach,One Piece, GTO, Gintama, No Game No Life, Shaman King,K-Project, One Outs,Dragonball/Z/super

Daha adada 2. senelerinde değillermi bunlar? Daha çok sezon çıkar:D
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
mr.304
Favori Manga: one piece,, bleach.
Favori Anime: one piece, bleach,naruto

Kim olduğunu söylemek istemiyorum spoiler olmasın. Ama şu yeni baş kötüyü önceden sevmeme rağmen biraz ayar olmaya başladım. Adam aizen'e bağladı lan habire "hepsi planımın parçasıydı" modunda takılıyor.

Hacım adam zaten ilk halindeyken de boş bir adam değildi ki. Manyağa bağladı hepsi bu. Delirdi yani aptallaşmadı:)
...
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

mr.304 yazdı:Kim olduğunu söylemek istemiyorum spoiler olmasın. Ama şu yeni baş kötüyü önceden sevmeme rağmen biraz ayar olmaya başladım. Adam aizen'e bağladı lan habire "hepsi planımın parçasıydı" modunda takılıyor.

Hacım adam zaten ilk halindeyken de boş bir adam değildi ki. Manyağa bağladı hepsi bu. Delirdi yani aptallaşmadı:)
Diziyi izlemiyorum ama bahsettiğin kişi tahmin ettiğim kişiyse Aizen olması normal adam Batman'den sonraki en büyük taktisyen.

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön