Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Rpgturk.com

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Asıl önemli nokta, hangi evrenler olacak. Merakla bekliyoruz, bakalım ne çıkacak karşımıza. Temmuz gibi açılır diye umut ediyorum. Yaz tatili falan, free takılırlar öyle. :laugh:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Kraven
Favori Anime: .

Sizden bir haber alalı uzun zaman oldu. Sitenin ne zaman açılacağıyla ilgili bir şeyler paylaşabilir misiniz?
Kullanıcı avatarı
Max
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Beelzebub, Gantz, One Piece
Favori Anime: Monster, Slam Dunk, GTO, FMA: Brotherhood

@Beyond:

Aşçınız olmasaydı daha da kötüydü be abi :lol:

@Beowulf:

Valla, ilginç bir düzen kuracağız bu kez. Hoşunuza gideceğini düşünüyoruz bakalım.

@Hokage_Minato, Kraven:

Bir süredir teknik aksaklıklarla uğraşıyorduk, biraz bizimle alakalı biraz host'la alakalı. Şuanda siteyi başka bir yere taşıdık, baştan kurmak gerekti tabii portalı, forumları falan o yüzden pek güncelleme yapamadık planladığımız şekilde. Açılış tarihiyle ilgili net bir bilgi veremiyorum, daha doğrusu şöyle. Her şeyi aynı anda açmayacağız, biraz aşamalı bir şekilde site %100 verimine ulaşacak umarım bir süre sonra. Ancak başlangıcı oldukça yakın bir zamanda yapmayı umuyoruz. Buradan gerekli bilgilendirmeleri yapacağım ben yine.
Resim
Kullanıcı avatarı
Max

*Flood için üzgünüm.

http://museum.rpgturk.com

Sitenin yeniden açılışına kısa bir zaman kala, eski siteyi yedeklerden toparlayıp müze halinde düzenleyerek açmayı başardık, ziyaretçileri bekleriz :whistle:
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Eyvallah abi, bakınıyorum. Ne kadar orada yer almasamda. :laugh:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Bloga goz attim da ilginc bir calisma olacak gibi. Cizimleri kim yaptiysa cok hos olmus ayrica. Bir kere d&d mantigiyla frp oynamisligim, iki uc kere uzun uzun yazmali forum rp'si oynamisligim (genelde orta dunya temali), birkac kere de pek yazmaya dayali olmayan ve bu sitede de bulunan rp'lerden oynamisligim var. Kisaca pek tecrubem yok ama olayi biliyorum. Uzunca yazmali forum rp'leri gercekten cok zevkli oluyor. Peki tamamen anime/manga uzerine mi kurulu olacak yoksa mesela ben Dragon Lance oyunu baslatmak istediysem her seyi hazirlayip baslatabilecek miyim oyunu? Bu yil sinav hazirliginda oldugumdan rp yapacak vaktim olmayacak ama seneye eger siteniz tam gaz devam ediyor olursa ben de araniza katilmak isterim. Her konuda basarilar diliyorum :)
Resim
Ripper
Favori Manga: Vagabond
Favori Anime: Death Note, Code geass

Siteye ilk girdiğimde 14 müydüm, 15 miydim neydim. O zamanki resimlerime bakıyorum da "Oha" diyorum, baya değişmişim lan. Sakalım çıkmış, boyum uzamış, zayıflamışım, düşünce yapım değişmiş... Doğru düzgün rp yapmayı rpgturk`de öğrenmiştim ben. İlk önce farklı bir sistem vardı sonra site resetlendi gibi bir şey oldu karakterler yeniden yaratıldı falan, yeni klanlar eklendi. Arada Gm oldum, belki bir 2-3 kişi öldürmüşümdür gm olduğum zamanlarda (:D), sonra çok özel sebeplerden dolayı birden siteyi -aslında her şeyi- bırakmam gerekti, hatta giderken haber dahi veremediğim için baya üzülmüştüm. Ne bilim güzeldi lan site. Geçen aklıma geldi, dedim acaba rp için bir site bulabilir miyim, yazmayalı 2-3 yıl oldu. Rpgturk yazdım, bu konuyu gördüm. Kalktım biraz halay çektim, sakinleşince tekrar oturdum. Müzeye girdim fakat benim hesaplara giremedim bir türlü (o yüzden buraya yazıyorum), hatta GM-Naruto`ya giriyim dedim, şifresi değişmiş (Aradan 3 yıl geçmiş hala şifreyi unutmamışım safasdsadaf).

Lafın kısası, siteyi heyecanla bekliyorum. Açtığınız zaman ilk 5 ay aşırı aktif olacağımın garantisini verebilirim ^^
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Ben de hevesle beklemekteyim. Tarih belli oldu mu?
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Max

Şöyle şuradan ufak bir bilgi alabilirsiniz; çeşitli meseleler sebebiyle baya problemli bir dönemden geçiyoruz, kusra bakmayın.

http://lounge.rpgturk.com
Resim
Kullanıcı avatarı
Max

Arkadaşlar biraz flood olacak ama, Rpgturk.com "Naruto" evreniyle oyuna yeniden başlamıştır. Diğer evrenler ve projeler mevzuunda "lounge" bölümünde gerekli bilgilendirmeler bulunuyor.

http://www.rpgturk.com

Teşekkürler :lol:
Resim

“Salon” sayfasına dön