Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Anime Hakkında Düşünceleriniz

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

East Blue- Thiller Bark arası gayet güzeldi animasyonlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Kalitesi pek yoktu ama hikayesi güzeldi. Ondan sonra hikaye boka sardı, hem kalite hem hikayeyi birlikte oturtamadı bir türlü. Hatırladığım en son iyi Arc Impel Down'dı.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kizaru'nun yeni ses aktörünün kim olacağı hakkında bilgi var mı?
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Bence bu anime serisinin zirve noktası Marine Ford savaşı oldu. OnePiece'a tekrar izlemeye başlasam ancak MarineFord savaşına kadar izlerdim. Anime olarak çok kaliteli çizimleri yok ama hikayesi, yeni nakamaların dahil olması, OP dünyasının gizemi seriyi izlenecek hale getiriyor.
Fakat BalıkAdam arcından itibaren iyice sıçışa geçti. Çizimler daha da berbat hale geldi, hikaye de bence kısır döngüye girdi. Belki sadece bana öyle geliyordur fakat OP kendi havasını kaybetti.
En son *UnforgiveN* tarafından 09 Tem 2019 11:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Umarım Dragon Ball Z'yi , Dragon Ball Kai gibi '' Fillersiz '' , '' Güzel Çizimli '' ve '' Hızlı '' bir şekilde yaptıkları gibi, One Piece'ide en baştan düzenli ve güzel yaparlar.

'' Canon '' yazan bölümün içinde bile '' Binbir çeşit farklı sahne '' görüyorum. Yeni dünyaya girdiğimizden beri '' Yarı-Filler/Yarı Canon '' bölümler görüyoruz, bu da animeden soğumam için yeterli.

Ayrıca şu bazı dövüşleride, mangadaki gibi orjinal yansıtamadılar.

Çizimler konusunda ise şunu söylemek istedim. Daha 1.bölümden itibaren çok kötü çizimlerin olduğu yerler bulabilirsiniz. Karakterleri uzak kameradan gösterirken özellikle burunsuz, gözsüz , neredeyse ağızsız çizmelerinden bıktım usandım. Bakın bu 1.bölümden itibaren var aslında. Yani marinford sonrası bozulmadı çizimler. Çizimler her zaman bozuktu.

Dediğim gibi Toei'ye pek güvenmesemde One Piece'yi yeniden yapsınlar animesini, ya da başka bir şirket '' Warner Bros olabilir '' onlar devralsın baştan yapsınlar animeyi.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

https://www.youtube.com/watch?v=-jMXc59gAPU

Baya iyi bölümdü. Haftaya ıslanacağız.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Dandikliğinden en son balık adam arc'ın başlarında filan bıraktım. Bakalım belki wano arc bitince izlerim topluca.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Wano'nun animasyonları hep böyle olacaksa bu animeyi izlemeye başlayabilirim tekrardan. Açılış güzel olmamış ama animasyon kalitesi üst düzeyde. Yine de sahne atlayarak izledim ama dövüş sahnelerinde çok keyifli olabilir.

“One Piece Anime” sayfasına dön