Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Yetenekli 12 DC Comics Dövüş Sanatı Ustası

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

En Yetenekli 12 DC Comics Dövüş Sanatı Ustası

Rebirth dönemini çok fazla dahil etmeden Rebirth öncesi DC'nin en iyi dövüş sanatı uzmanlarına baktık. Burada aradığımız şey saf dövüş sanatı yetenekleri olduğundan süper güçler, silahlar ve zırhlar devre dışı...

Top 12'ye giremeyen ama çok yaklaşan onursal adaylar;

Wonder Woman
White & Black Canary
David Cain
Silver Monkey
Deathstroke
Nightwing

Top 12 ise

12- I-Ching
Resim

11- Connor Hawke
Resim

10- Constantine Drakon
Resim

9- Cassandra Cain
Resim

8- Bronze Tiger
Resim

7- Batman
Resim

6- Sensei
Resim

5- Lady Shiva
Resim

4- Richard Dragon
Resim

3- O-Sensei
Resim

2- Karate Kid
Resim

1- Batman One Million
Resim

Detaylar -> http://kahramanbaykus.com/dc-evreninin- ... ri-uzmani/
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Her zırtta da batman var. Uyuz oluyorum şu zengin bebesine. :D
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 22 Tem 2018 20:34 Her zırtta da batman var. Uyuz oluyorum şu zengin bebesine. :D
Bu bakış açısına sahip tek insan benimdir sanıyordum. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Ağlamayın fakir Superman fanları
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 22 Tem 2018 20:34 Her zırtta da batman var. Uyuz oluyorum şu zengin bebesine. :D
Abi Batman dünyanın en popüler kahramanı ve sıfır süper güç ile super güçlüler arasında takılıyor ve bunun sebebi dört şey de çok çok iyi olması;

Zeka- teknoloji-irade-dövüş becerileri.

Yani bunlarla ilgili şeylerde adının geçmesine artık kendinizi alıştırın :D :D Ki adam listede ilk 5 bile değil.
Ryuuma yazdı: 23 Tem 2018 22:35 Ağlamayın fakir Superman fanları
Superman aslında sadece kripton ordusu mensuplarının (üst seviyelerinin) bilebileceği çok ölümcül iki dövüş sanatını biliyor ancak kullanmıyor ayrıca Adalet Birliği'nde bulunduğu süre boyunca,

Wildcat -> Boks
Batman -> Uzak Doğu Dövüş Sanatları
Wonder Woman -> Antik Dövüş Sanatları ve Silah kullanımı

şeklinde arkadaşlarından dersler almış biridir. Yani yabana atılamaz ancak elbette buradaki kişilerin bu işe ayırdıkları zaman, çaba emek ve yeteneklerinin yanında Supe biraz gölgede kalıyor :D :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Valla ben sataşmak amaçlı yazmıştım yoksa bildiğin gibi benim çizgiroman bilgim yok denecek kadar az :D
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Ryuuma yazdı: 26 Tem 2018 17:13 Valla ben sataşmak amaçlı yazmıştım yoksa bildiğin gibi benim çizgiroman bilgim yok denecek kadar az :D
Yok biliyorum zaten de, İsmail abiye karşı Batman savunurken bir yandan Superman'i de savunaraktan denge kurmaya çalışıyorum rage mode açmasın diye :P :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

ehuehueuhe hacı ben sundan diyorum superman herşeyi çok daha kısa sürede ve iyi şekilde ögrenecekken tabi çizgi romanlarda denge açısından ögrenmiyor. yoksa herşeyi bi kişide topla nereye kadar.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Ohaaaaa. Resimlere göz attığım zaman Batman'i görünce "Really ?" dedim. Meğersem tek ben değilimişim heheeuehe.
Belki size saçma gelecek ama dövüş sanat ustası olan birinin muhakkak bir öğrencisi olması gerekir. O yüzden Batman i sevmeme rağmen bu kategoriye uygun bulmadım.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Teso canga yazdı: 27 Tem 2018 18:02 Nerde kurugot sünepe var doldurmuşsun ankete.Süpermen nerde ? Adam vurdu mu eşek öldürüyor.
Dövüş bilgisi ile kaba güç ne zamandan beridir aynı şey oldu? :laugh:

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön