Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 945 Tartışma / 946 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm Nasıldı?

Müthişti
5
45%
İyiydi
3
27%
İdare Eder
1
9%
Kötüydü
2
18%
Bunu Niye Okudum ki Şimdi Ben?
0
Oy yok

Toplam oy: 11
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Quenn'e acıdım ya tek hamlede kafasını yere gömdü. Big mom o bedeni nasıl hareket ettiriyor
Kullanıcı avatarı
Sarbas
Favori Anime: bilmem

Şimdi bana kızabilirsiniz ancak bence tek atmak olayı budur, Zoro'nun Killer'a yaptığı değil :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Umarım tek atmıştır da gelecek bölüm ayağa kalkmaz. Bigmom'ın WCA'ta kaybolan karizmasının geri dönmesi gerek. 😅
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Hawkins gözümdeki karizmasını kaybetti aq bu ne kirli oyun, bu ne yaman çelişki anne? Ayrıca King Koca Ana'nın gemiyi uçurdu diye tek yedi diyorlardı, Queen'nin pestili çıktı :D BM'yi hiç sevmiyorum ama yonkoya yakışır bir güçte olması gerekiyor umarım Oda bu arcta olsun düzeltir karının karizmasını. Benim için bölümün zirvesi Sanji'nin Zoro'ya olan tepkisiydi :lol: Güzel bölümdü kısacası.
Resim
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Big Mom'u biraz fazla hafife alıyoruz sanki bu kadın daha küçücük velet halindeyken Elbaf'ın devlerini yere seriyordu. Big Mom ve Kaido aşırı güçlü karakterler. Yonkoular içinde fiziksel gücü en fazla olanlar Kaido ve Big Mom.

Shanks devasa haki sahibi bu karakterlerle savaşacak gücü varsa muhakkak üç hakide de aşmış olması lazım. Luffy'nin öğrenmeye çalıştığı Kenbonshouku no Haki de en üst seviye olmasa fiziksel güç üstünlüğü bulunan Kaido ve Big Mom karşısında çok etkili olmaz. Kara Sakal'da WB'nin gücüne sahip olduğu için artık o tür saldırıları durdurabilecek bir seviyeye ulaşmış olabilir. Bence Yonkouların güç sıralaması Shanks> Kaido> Big Mom> Blackbeard şeklinde olması lazım. Shanks'ın bir kolu olmaması sebebiyle Kaido> Shanks da olabilir.

Muhtemelen tek yememiştir Quenn ama iyi sarsılmıştır. Tek yemediyse de yemediğine pişman eder Big Mom. 10 bin kişiyi buradan kurtarabilecekler mi acaba? Kaido gelirse ortalık bayağı karışır.

O-Tama Zoan meyvesi yemiş olan elemanların ağzına birer tane yanağından koparıp verse mesela Quenn'i saflarına çekse çok iyi olmaz mı? Orada meyve kullanıcısı çok kimseler var. O-Tama'nın gücünü iyi kullanırlarsa Kaido epeyi sarsılır. Şimdi O-Tama'yı yanlarında getirmelerini düşünürsek böyle bir şey mümkün olabilir.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Zoro yine farkını koydu. : )
him
Favori Anime: FMA: Brotherhood

Hawkins olayının boku çıktı açıkçası.

Ya ne bileyim Law'daki meyve Hawkins'i ezip geçmesini sağlayacak bir meyve. Niye mi? Şöyle anlatayım;

Hawkins'in 4 canı varmış, 3 tanesi Law'ın adamlarının, 1 tanesi kendinin.

Peki Law'ın meyve yeteneği ne? Öldürmeden parçalara ayırabiliyor.

Tek yapması gereken sanırım 4 kez üst üste kalbe nişan alması.. Smoker'a yaptığı gibi 4 kez kalbi çıkarmayı hedeflese, ilk üçünde kendi adamlarının kalbi, dördüncüde Hawkins'in kalbini çıkartacak. Daha sonra sonuçta ölmediği için adamlarının kalbini tekrar yerine takar. Smoker, Ceasar, Vergo falan hepsinin kalbi çıktı ve kalpsiz yaşadılar.

Hepsini geçtim bu adamda kişilik değiştirme gibi bir yetenek var. Yani Hawkins çoğu şeyde Law'a kuru sıkı sıkıyormuş gibi hissettim. Law bariz şekilde yetenek konusunda daha iyi gibi.

Big-Mom'un kaybettiği itibarı yerine gelir umarım da Queen öyle hemen kalkmaz inşallah. Zira Big-Mom'un sağ kolunu indirmiş Luffy Kaido'dan tek yediğine göre muhtemelen kendisi sağ kol seviyesinde. Kaido'nun astları için de durum değişmemiştir muhtemelen. King sağ kol ise, Queen bir tık altıysa Big-Mom muhtemelen rahatlıkla tekler. Gerçi haki kullanmadan kafadan tutup yere geçirdi, bu yüzden quuen kalkabilir de emin olamadım.

Zoro'da bir kılıç eksik olmasına rağmen birden çok olayla aynı anda ilgileniyor. İlgi çekici.

Ben asıl Big-Mom hafızayı geri kazandığında Luffy'lere yardımı dokunduğu öğrendiğinde ne yapacağını merak ediyorum. Sen Luffy'e düşman ol ama ona faydan dokunsun. Big-Mom bunun altında kalmaz.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27

him yazdı: 07 Haz 2019 14:56 Hawkins olayının boku çıktı açıkçası.

Ya ne bileyim Law'daki meyve Hawkins'i ezip geçmesini sağlayacak bir meyve. Niye mi? Şöyle anlatayım;

Hawkins'in 4 canı varmış, 3 tanesi Law'ın adamlarının, 1 tanesi kendinin.

Peki Law'ın meyve yeteneği ne? Öldürmeden parçalara ayırabiliyor.

Tek yapması gereken sanırım 4 kez üst üste kalbe nişan alması.. Smoker'a yaptığı gibi 4 kez kalbi çıkarmayı hedeflese, ilk üçünde kendi adamlarının kalbi, dördüncüde Hawkins'in kalbini çıkartacak. Daha sonra sonuçta ölmediği için adamlarının kalbini tekrar yerine takar. Smoker, Ceasar, Vergo falan hepsinin kalbi çıktı ve kalpsiz yaşadılar.

Hepsini geçtim bu adamda kişilik değiştirme gibi bir yetenek var. Yani Hawkins çoğu şeyde Law'a kuru sıkı sıkıyormuş gibi hissettim. Law bariz şekilde yetenek konusunda daha iyi gibi.

Big-Mom'un kaybettiği itibarı yerine gelir umarım da Queen öyle hemen kalkmaz inşallah. Zira Big-Mom'un sağ kolunu indirmiş Luffy Kaido'dan tek yediğine göre muhtemelen kendisi sağ kol seviyesinde. Kaido'nun astları için de durum değişmemiştir muhtemelen. King sağ kol ise, Queen bir tık altıysa Big-Mom muhtemelen rahatlıkla tekler. Gerçi haki kullanmadan kafadan tutup yere geçirdi, bu yüzden quuen kalkabilir de emin olamadım.

Zoro'da bir kılıç eksik olmasına rağmen birden çok olayla aynı anda ilgileniyor. İlgi çekici.

Ben asıl Big-Mom hafızayı geri kazandığında Luffy'lere yardımı dokunduğu öğrendiğinde ne yapacağını merak ediyorum. Sen Luffy'e düşman ol ama ona faydan dokunsun. Big-Mom bunun altında kalmaz.
Bende tam olarak senin düşündüğünü düşünüyorum. İstese kişilikleri değiştirerek bile Hawkins'i haklayabilir. Kalplerini çıkarabilir ve onlara gerektiği gibi ameliyat uygulayabilir. Hawkins Law'ın yeteneğini tam bilmediği için iyi bir dayak yiyecek.

Big Mom tek atmadıysa bile her türlü yeneceği için sorun yok. Tek yediyse bu Queen'e yarar aksi halde Big Mom çok feci döver.

Bence Big Mom burada ölecek gibi duruyor, yani Kaido saldıracaktır buraya. Adam uçabiliyorda Wano'nun bir ucundan diğer ucuna gitmek çok zamanını almaz. Luffy ve ekibi bütün elemanlarla buradan sıvışırlar 10 bin mahkum vardı zindanlarda. Savaş sonunda Kaido Big Mom'u öldürür. Big Mom'un Napoleon dışındaki silahları yanında değil. Zeus ve Prometeus'da yanında olsa güzel bir vs olurdu. acaba Big Mom'un ruhunu paylaştırdığı Napoleon, Zeus ve Prometeus'tan ruhlarını geri alabilir mi? Ruh paylaştırabiliyorsa geri alabiliyor da olabilir sonuçta...
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

John Giant gibi bir koramiral bile şöyle bir saldırıyla tek yerken, 1 milyar 320 milyonluk adamın böyle bir saldırıyla tek yemesi çok saçma olur.

https://youtu.be/X3vQxeTXt7Q

2.si Big Mom , Germa66'nın patronu Sanji'nin babasını bile Zeustan yıldırım çalıp öyle vurarak teklemişken, bu kadar basit bir yumrukla Queen'in yenilmesi çok komik olur açıkçası.

3.sü Chopper bile Big Mom'ın vuruşunu Savunma noktası ile karşılamıştı üstelik. Chopper tek yemiyor Chopper farkındasınız değil mi?

Güç dengeleri şaştıda bu kadar şaşmadı be aga!
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön