Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Elit Kolezyum Savaşları Raund 3

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kim Çıkar?

1.Katılımcı Charlotte Katakuri
5
42%
2.Katılımcı Veba Queen
2
17%
3.Katılımcı Portgas D. Ace
0
Oy yok
4.Katılımcı Monkey D. Luffy
1
8%
5.Katılımcı Yağmur Shiryu
2
17%
6.Katılımcı Kuma
2
17%

Toplam oy: 12
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Evet beyler, ilk turdan Law çıkmıştı, ikinci turdan da Katakuri çıktı.

Charlotte Katakuri
Resim

İkinci turun galibi, Koca Ana'nın tatlı kumandanı, moçi moçi no minin sahibi, geleceği görebilen bir adam! Charlotte Katakuri! Ödülü tam tamına 1 Milyar Beri!

Queen
Resim

İmparator Kaidou'nun Yıkımcısı, ödülü 1 Milyarı aşkın, dinozor meyvesi yemiş biri. Kıtlık Jack bile "ağabeyim," diye hitap ediyor. Yonkou Koca Ana ile savaşmışlığı var.

Portgas D. Ace

Resim

Beyazsakal'ın 2. tümen komutanı, kral haki sahibi. Ödülü 550 milyon beri! Mera Mera No Mi'nin korkutucu güçlerine sahip. Gol D. Roger'ın biyolojik oğlu.

Monkey D. Luffy
Resim

Monkey D. Dragon'un oğlu, Denizci Kahramanı Garp'ın torunu, gomu gomu meyvesini yeyip lastik adama dönüşmüş bir genç adam! Ödülü 1 buçuk Milyar Beri! 5. İmparator!

Yağmur Shiryu

Resim

Karasakal'ın 2. filo komutanı, İmpel Down genel müdürü Magellan'ın dengi, görünmezlik meyvesi kullanıcısı! Korkutucu bir adam.

Kuma - Bilinçli-

Resim

Karşınızda bir savaş lordu! Eski bir devrimci, ödülü 296 Milyon Beri! Nikyu Nikyu no mi'nin korkutucu güçlerine sahip, tehlikeli bir adam!
En son Outlaw tarafından 29 Haz 2019 16:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Shiryuu (muhtemel) > Kuma (prime) = Luffy >> Katakuri, Ace ve Queen.
En son Anka24 tarafından 29 Haz 2019 11:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mantıken büyük ihtimal buradaki en güçlü isim Shiliew ama kendisi tamamen featless. Ve tüm yüksek rütbe isimlerde ortalama üstü gözlem hakisi varken görünmezlik meyvesi ile ne yapabilir emin değilim. OP evreninde görünmezliğin etkili olabiliyor olması gözlem hakisinin kıymetini çok düşürdüğüne inanıyorum.

Neyse, tahmini olarak Shiryuu derdim fakat hiç feat i yok. Eğer Shiryuu'yu es geçecek olsaydım da Kuma derdim. Çünkü meyvesi bu tarz birden fazla kişiye karşı savaşma konusunda diğerlerinden daha yatkın gibi geliyor bana.
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Magellan>ivankov>kuma.

Şuan luffy ve kata dövüşse luffy yine bi şekilde kazanır. Ama gücünün sabit kalacağını varsayarsak luffy kata’yı 2-3 saatlik gear 4’le alamaz.
Zaten kata’yı geçtim kaç adam var ringde. Hangisine saklayacak gear 4’ü?

Shiryuu ve kata arasında geçer. Geleceği görme gücü görünmezliği nötrleyebilir. Hissetmekle alakalı da değil bu. Adam kendisinin yaralandığı bi geleceği görse yeter.

Son ikiye bu ikili kalsa kata alır. Ama hepsi ringde olduğu için shiryuu bi şerefsizlik yapar bence meyvesiyle. Kata biriyle dövüşürken shiryuu meyvesiyle gidip gizlice kesse kata yer bunu.

Emin değilim. Shiryuu magellan’a yenildiği için çok güçlü değil gözümde. Ama ringde meyvesi çok tehlikeli.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Muhtemelen zaman atlaması sonrası Shiryu en güçlü olacak kişi. Ama bunun durumuda aynı Marco gibi. 2 yıl önceki göstergesi Marco'dan bile az adamın.

Bu yüzden Yonkou paketlemede büyük rol oynayan Queen'e verdim oyumu.

Edit : 1 milyar 320 milyon ödülüde göz ardı etmiyorum yani.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Ellerine sağlık kardeşim sağlam bir savaş olmuş yine...

Shiliew'in görünmezlik meyvesi Katakuri ve Luffy'de işe yaramaz gerisini alır gibime geliyor.

Quenn'in bu kadar yüksek bir meblağaya ulaşmış olması tamamen Kaido'nun adamı olmasıyla alakalı bir durum. Big Mom yerden yere vurduğu halde oldukça iyi dayandı.

Ace'nin Logia meyvesi sayesinde burada her düşmanın kolaylıkla yanına sokulamayacağını gösterir.

Kuma müthiş hızlı bir karakter vücudunun robotumsu yapısıyla kolay kolay kesilip biçilecek bir karakter değil, Lazerleri oldukça etkili patisiyle her türlü saldırıyı karşılayabilir.

Katakuri yine favorilerden biri Luffy'ye bile isteye kaybetti diye düşünüyorum. Tekrardan izlerseniz Luffy ile aralarında epeyi bir fark vardı, Brulee ile ayna dünyasından kaçarak ve geleceği görmeye başlayarak yavaş yavaş da olsa durumu eşitlemeye başladı.

Luffy, Katakuri'yi yenip Wano'da Kaido'dan darbe yiyip Udon hapishanesine gönderildikten sonra epeyi bir haki çalışması yaptı ve şu anda geleceği görme konusunda daha yetkin ve haki salınımı da bir o kadar artmıştır. Bu turnuvayı Luffy Kenbonshoku No Haki'de ustalaştıktan sonra açmış olsaydın kesin Luffy kazanır derdim ama şu anda zor da olsa Luffy kazanır diyorum ben şahsen.

Luffy %51 > Katakuri %49 > Shiliew %45 > Quenn %44 > Kuma %41 > Ace %39 Kazanma oranları da böyle olabilir.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Bu kez daha zor bir karşılaşma olmuş. 3 sağ kol, bir kaptan ve bir şiçibukai. Kuma bana göre en güçlü 3 şiçibukai arasındaydı ama artık bu ligde pek işi olduğunu sanmıyorum. Şiryuu'yu bilmiyoruz ama yonkou arasına en son katılan tayfanın sağ kolu olduğu için Queen veya Katakuri'den az da olsa geridedir diye düşünüyorum. Bana göre;
Katakuri >= Queen >=Luffy (şu anki hali) > Şiryu > Ace > Kuma
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön