Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 948 Tartışma / 949 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 05 Tem 2019 12:34
redstak yazdı: 05 Tem 2019 11:32
İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 05 Tem 2019 10:58

Ben de Kyoshiro'dan bir şey bekliyorum açıkçası. Hiyori'yi bunca zamandır koruyor. Bana göre o sembollü kişileri de tutuklatan Kyoshiro olabilir. Doğruluğundan emin olmak istemiş olabilir. Tuzağa düşürülmekten çekinmiş de olabilir.

Denjiro'nun Kyoshiro olduğunu sanmıyorum. Çünkü Denjiro biraz daha yaşını başını almış birisi olması gerek. Kyoshiro genç duruyor.
Kyoshiro yaşlı birisi. Hiyori'yi küçüklüğünde bulup ona bakmış. 40'lı yaşlarında olabilir. İnu ve Neko bile 40 yaşındalar. Kawamatsu da genç gözüküyor.
Tamam hadi onu da kabul ettik diyelim. Bu Orochi ve Kaido, Ashura Doji'yle Denjiro ve Kawamatsu'yu biliyorlar. Yani böyle bir durumda yanlarında barındırırlar mı? Orochi götüm götüm tırsarken kehanet gerçekleşecek korkusuyla yaşıyor.

Kaido'nun öyle bir korkusu yoktur. Adam Luffy'yi tekledikten sonra direnci kırılırsa bize iyi bir asker olur derdinde. Lakin Orochi öyle bir şeyi göze alamaz bence.
Wano'da kimler kimler tanınmadı. Yasuei gibi önemli birisini bile çıkaramadılar, 20 sene boyunca yaşamış öyle. Kyoshiro da kılık değiştirmiş olabilir. Karakteri tanıyan yok. Birden çıkmış gibi. Shinobu gibi bir ninja onu tanımıyorum diyor. Öyle güçlü birisinin tanınmamış olması anormal değil mi?
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Bölümü anca okuyabildim ama nedense pek beğenmedim. Toplanacaksanız toplanın artık amk amma sıktı. Kaç bölümdür Luffy hapishanede dövüşüyor. Adada 9 efsane, iki yonko, en kötü neslin en iyi üç tayfası var ama biz burada sümüklü Hyogoro'ya bakıyoruz. Üstelik haftaya da ara var. Sanırım bu arc da iyi olmayacak ve diğerlerinin tekrarı gibi olacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Tulpar-Byakugan yazdı: 05 Tem 2019 16:04 Bölümü anca okuyabildim ama nedense pek beğenmedim. Toplanacaksanız toplanın artık amk amma sıktı. Kaç bölümdür Luffy hapishanede dövüşüyor. Adada 9 efsane, iki yonko, en kötü neslin en iyi üç tayfası var ama biz burada sümüklü Hyogoro'ya bakıyoruz. Üstelik haftaya da ara var. Sanırım bu arc da iyi olmayacak ve diğerlerinin tekrarı gibi olacak.
Hikayenin ekseni aynı değişen sadece karakterler oluyor sürekli. One Piece gibi uzun soluklu serilerin düştüğü girdaptır, kendini tekrar etmesi. Keyif almaya bak!!!
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

redstak yazdı: 05 Tem 2019 15:59
İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 05 Tem 2019 12:34
redstak yazdı: 05 Tem 2019 11:32

Kyoshiro yaşlı birisi. Hiyori'yi küçüklüğünde bulup ona bakmış. 40'lı yaşlarında olabilir. İnu ve Neko bile 40 yaşındalar. Kawamatsu da genç gözüküyor.
Tamam hadi onu da kabul ettik diyelim. Bu Orochi ve Kaido, Ashura Doji'yle Denjiro ve Kawamatsu'yu biliyorlar. Yani böyle bir durumda yanlarında barındırırlar mı? Orochi götüm götüm tırsarken kehanet gerçekleşecek korkusuyla yaşıyor.

Kaido'nun öyle bir korkusu yoktur. Adam Luffy'yi tekledikten sonra direnci kırılırsa bize iyi bir asker olur derdinde. Lakin Orochi öyle bir şeyi göze alamaz bence.
Wano'da kimler kimler tanınmadı. Yasuei gibi önemli birisini bile çıkaramadılar, 20 sene boyunca yaşamış öyle. Kyoshiro da kılık değiştirmiş olabilir. Karakteri tanıyan yok. Birden çıkmış gibi. Shinobu gibi bir ninja onu tanımıyorum diyor. Öyle güçlü birisinin tanınmamış olması anormal değil mi?
Mevlam ne eyler, ne eylerse güzel eyler sözünden hareketle; " Oda Sensei One Piece'de ne eyler, ne eylerse güzel eyler."
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Ben kusacam beyler siz devam edin.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 05 Tem 2019 23:06 Ben kusacam beyler siz devam edin.
İmza Kawamatsu :X :X :X
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Lan Kiku erkek çıktı amk :X
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kötü bir bölüm oldu kendi açımdan. Güçlü bir kadın samuray (ya da kılıç ustası) görmek istiyordum Zoro'nun çocukluk flashbackinden beri.
Bölümün geri kalanı da ilgimi çekmedi.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 05 Tem 2019 23:06 Ben kusacam beyler siz devam edin.
+1

Yine halkın tayfaya saldırması, yine önemli birinin çıkıp bunu durdurması :S

Wano ile ilgili her şey çok sıkıcı geliyor artık. Güya samuray arcı, herkesin aynı gözükmesi gerekirken herkes grotesk.

Resim

Bunlardan birini dünyada görsem ardıma bile bakmadan kaçarım. Bu nedir ya?

Hayır bir - iki tane olsa neyse tüüüm samuraylar böyle.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Koca big mom arc'ın özeti Luffy'in yeni haki kapması. Buda öle olacak gibi.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön