Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 27 Haz 2019 20:09
ugur_tatli yazdı: 27 Haz 2019 11:59 Bir sorun olmazsa 13-14 tarihlerinde Cern'i tekrar ziyaret edeceğim.
Bu kez üniversiteden iki arkadaşımla beraber gidiyorum, geçen gezide göremediğimiz yerlere de gireceğim. Not da almaya çalışacağım bu kez.
Gün belirmemek çok kolay oldu, hemen cevap verdiler CMS ziyareti için.
Benim bebek için fotoğraf çektir. Bilge Tomris Köse
Ismini yazarim CMS'deki ani defterine, resmini cekip atarim sana. :)
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 27 Haz 2019 20:22
ugur_tatli yazdı: 27 Haz 2019 11:59 Bir sorun olmazsa 13-14 tarihlerinde Cern'i tekrar ziyaret edeceğim.
Bu kez üniversiteden iki arkadaşımla beraber gidiyorum, geçen gezide göremediğimiz yerlere de gireceğim. Not da almaya çalışacağım bu kez.
Ismini yazarim CMS'deki ani defterine, resmini cekip atarim sana. :)
Tamam kanka!
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Güzel isimmiş abi. :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Oğlumun adı da Kayra Kağan Köse :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Çocukluğumu yiyen oyunlardan biri olan Contra'yı bilgisayar başında bitirmem sadece 1 saatimi aldı. :D

Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Hayata çocuk yaştan itibaren hazırlanmaya başlarsın. Yıllarca okursun, yüzlerce, binlerce sınavlardan geçersin. İyi bir üniversiteden, iyi bir bölümden mezun olursun fakat gel gör ki bu kadar çaba bir anda boşa gider. Hayat ya da Karma ya da her ne adlandırıyorsak bir anda der ki..
Hoop.
Başlarsın, kıt kanaat geçinecek bir "iş"e. Dertler, sorunlar birbirini takip eder. Artık sorumluluk sendedir. Yaş da artık belirli bir seviyeye ulaşmıştır. Eğitimli, donanımlı, kültürlü olmak..Yaşadığın toplumda anlamsız olduğu gibi seni daha da yalnızlığa iter.

Öyle işte.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Çok iyi olmuş be, bu dövüşten bölümü izlediğim sırada bu kadar keyif almamıştım. CGDS denen eleman işini biliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=tauRjkvlUPc
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Yıllar sonra akşam akşam aklıma burası geldi bi nostalji yapayım dedim. Burda takılmayı bıraktığımdan beri baya bi şey değişmiş hayatımda ama çok da değişmedi gibi anlayamadım çoğunlukta olduğu gibi bende de iç açıcı değil durumlar :) . Hala burda olanlara selam olsun. Online okuma da iptal olmuş galiba geçmiş olsun bir efsanenin sonu gelmiş.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@nara_fkd
Tekrardan hoşgeldin, online gitti ama hala bir grup hâlinde forum hayatını devam ettirmeye çalışıyoruz. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@nara_fkd

Hoş geldin.
Resim

“Salon” sayfasına dön