Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Dr.M yazdı: 10 Ara 2019 15:28 Uğur hayırdır Aslanım, eski günlerini mi özledin

İsmail, amma yaptın ha siteye takılacağım biraz böyle şeyleri kafana takma
CANINI YERİM SENİN. :evil:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Eski gunleri ozluyorum yalan yok, siteyi bu hale getirenler sag olsun. ✨
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 10 Ara 2019 21:46

Sitenin bu hale gelmesi kanka
-personel eksikliği
-Yazılımcı eksikliği
-Para eksikliği
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 12 Ara 2019 19:36

-personel eksikliği
-Yazılımcı eksikliği
-Para eksikliği
Onlar etken ama asil nedenler degil. Yonetimin yanlis politikasi ve uyelerle olan tutumu bence asil sebepti.
Bir bir siteyi herkes terk etti en yakinimizda olanlar dahil, geriye bir avuc insan kaldik.
Mert'in siteye darbe yapiyorlar diye kocaman bir masal yazip siteyi ikiye ayirdigini unutmadim daha, ustune cizgiroman bolumunden sorumlu Tarik ve Utkan'i kacirmasi da suanda o ikisinin kendi siteleriyle devam etmesinin sebebi.
Simdi de yuzu kizarmadan yilda bir siteye ugrayip, bunu da normal bir mesaj icin degil sadece reklam amacli olmasi, ustune de bana seni eski gunlerdeki gibi banlarim sakasi yapmasi uzucu.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Kardaş çok alıngansın bence o kadar alıngan olmaya değecek bir şey değil.
Yönetimin tavrı hiç değişmedi, site açıldığından beri. Tobi obitodur diyeni banlıyordum be ugurum :D Hangi tavır.
Siteden üyeler gider, üyeler gelir Mangaturk temelde amacına ulaşmıştır. Çok güzel dostluklar kazandırmış, insanları tanıştırmıs birbirlerinin evine gidip kalmalarını sağlamış, insanların sevgili olabilmesini sağlamıştır.

Eğer benim dediğim şeyler olabilseydi, en azından insanlar şifrelerini geri alabilseydi ki onu bile beceremedik sonucu böyle oldu.

İşte bakalım iyi birşeyler elbet olacaktır. Tabi bunda forum kültürünün gebermesinin de etkisi var.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Hayırlı akşamlar.
Alıntı yapmayı unutmuşum birader.

@ugur_tatlı

Vallahi Ugur kardesim haklısın.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Ne iş olsa yaparım abi.

Ayrıca istanbuldayım bilmiyorum görüşebilir miyiz, Üsküdar tarafında olan kardeşlerimle görüşmeyi isterim)
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

ugur_tatli yazdı: 12 Ara 2019 21:31
Diabolus Ipsum Amans yazdı: 12 Ara 2019 19:36
-personel eksikliği
-Yazılımcı eksikliği
-Para eksikliği
Onlar etken ama asil nedenler degil. Yonetimin yanlis politikasi ve uyelerle olan tutumu bence asil sebepti.
Bir bir siteyi herkes terk etti en yakinimizda olanlar dahil, geriye bir avuc insan kaldik.
Mert'in siteye darbe yapiyorlar diye kocaman bir masal yazip siteyi ikiye ayirdigini unutmadim daha, ustune cizgiroman bolumunden sorumlu Tarik ve Utkan'i kacirmasi da suanda o ikisinin kendi siteleriyle devam etmesinin sebebi.
Simdi de yuzu kizarmadan yilda bir siteye ugrayip, bunu da normal bir mesaj icin degil sadece reklam amacli olmasi, ustune de bana seni eski gunlerdeki gibi banlarim sakasi yapmasi uzucu.
Yahu, sitenin geride olmasının sebebi yıllar Uğurcum, yok siteyi böldüğüm ya da birilerini kaçırmamla alakası yok bunun, onlar zaten gideceklerdi. Siteye yılda bir kez uğramamın sebebi, evli olmam çocuğumun olacak olması ve hayat meşgaleleriyle uğraşıyor olmamızdan. Hayır reklam verdiğim kanalın sahibi kayınçom o kadar diyim sana.

Bu forum kimse kabul etmese de Naruto forumuydu, Naruto üzerine daha çok başlık açılır, daha çok tartışılırdı. Tobi Obito denen banlanırdı mesela, e Bleach bitti, Naruto bitti, bir One Piece kaldı elimizde, Burada o vakit olan arkadaşların çoğu ya evlendi ya iş kurdu, ya da başka bir şey, Üniversitedeyken yazıyorduk çiziyorduk uğraşıyorduk, ama şimdi öyle olmuyor malesef, Çok uzun zamandır bilgisayarı elime aldığım yok, her şey artık telefonla, zaman geçiyor forum kültürü öldü çoğu yerde, yapacak bir şey yok.

Banlarım şakası da yapalım amk. Bu siteye üye olalı 10 yıl geçmiş nerdeyse...

20 yaş ile 30 yaş bir mi? Eyy gidi...
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Link

Merhabalar arkadaşlar sevdiğim bir kardeşimin kanalı. Oyun oynuyor, komiklik yapıyor ve şuan T-Series ile yarışıyorlar falan. En sonunda da evlendi adam, beğenip abone olmayalı unutmayalım.

Özellikle sen Dr.M :D
► Spoiler Göster
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Sitenin bu hale gelmesinin banların etkisi çok azdır. Hatta haftalık ban dozunu almadan duramayan adamlar vardı. Ha haksız yere ban atılmadı mı? Dünya kadar. Ben de haksız yere 2 kere banlandım bu sitede. Ama çok takmadım. Ztn sitede biraz zmn harcayan biri banlanmayı çok takmazdı.

Benm gözlemime göre sitede takılan 2 tip kullanıcı vardı. Birincisi Naruto ve Bleach başlıklarında takılan tayfaydı. Bunlar genelde sadece yorum yaparlardı. İkinci kısmı İsmail'in dediği gibi birbirleri ile iletişime geçen hatta reel hayatta da buluşup tanışan insanlardı.
Bleach ve Naruto bitince insanların siteye girmek için bir amacı kalmadı. Sitede kalanlar birbirleri ile iletişimde olan insanlardı ve çoğu da kendinizi dışa vurun ya da sohbet başlıklarında vakit geçiriyordu. Hatta hatırlıyorum son zamanlarda Ergen bir tayfa vardı abuk sabuk sohbetler gerçekleştiriyorlardı. Hatta biri vardı nickini unuttum sürekli ban yer dururdu. Sonra ne olduysa siteye ulaşım kapandı ve insanlar tamamen siteden uzaklaştı.

Bir de sitenin demir başları birbirleri ile küsünce sonuç bu oldu. Celebhol gibi biri bile siteden uzaklaştıysa yapacak birşey yok demektir.
Resim

“Salon” sayfasına dön