Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Hız sınırlarını millet geçsin de ceza yazalım diye koymuyorlar arkadaşlar.
Yolda kurallara uyun, önünüzdekiyle minimum mesafeyi koruyun, telefonla oynamayın araba sürerken.
Evvelsi gün bir arkadaşım trafikte kazasında öldü 25 yaşında gencecik, bugün cenazesine gitmek zorunda kalmazdım eğer yolda gereken dikkati verseydi.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Dragon Ball forumununun tekrardan açılabilme ihtimali var mıdır? :/
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

ugur_tatli yazdı: 21 Ara 2019 01:20 Hız sınırlarını millet geçsin de ceza yazalım diye koymuyorlar arkadaşlar.
Yolda kurallara uyun, önünüzdekiyle minimum mesafeyi koruyun, telefonla oynamayın araba sürerken.
Evvelsi gün bir arkadaşım trafikte kazasında öldü 25 yaşında gencecik, bugün cenazesine gitmek zorunda kalmazdım eğer yolda gereken dikkati verseydi.
Başın sağ olsun Uğr. Sen de dikkatli ol kullanırken, trafik bu şakaya gelecek iş değil dediğin gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Sagolasin Ali, yolda baya dikkat ediyorum ben. Hatta arkadaslarimdan kufur yiyorum kurallara fazla uyuyorum diye.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 21 Ara 2019 01:20 Hız sınırlarını millet geçsin de ceza yazalım diye koymuyorlar arkadaşlar.
Baiın sağolsun dostum. Tedbirde fazlalık olmaz.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Başın sağ olsun.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Sagolun beyler, sizlerden aci haber gelmesin. :)
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Free will is a lie
Religeon is a joke
We are all controlled by something greater.
The memes.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Bu ülke insanında cidden sike sürülecek akıl yok. Ayrım yapmadan kendi menfaatini savunacağı noktalarda dahi kutuplaşıp salak salak konuşmayı nasıl beceriyorlar şaşıyorum.

Duvara uçan tekme atası geliyor bazen insanın. Töbeler olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Çocuk hastalandımı varya, böyle duvara uçan kafa atma isteği geliyor insanda.

Arkadaş evde 50 derecede durup nasıl hasta oluyorsun, milletin çocukları sümüğü ağzına akıyor dışarda pislik içinde.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Salon” sayfasına dön