Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 975 Tartışma/976 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Olum Kinemon'un "Stratejisi" Dediğiniz şey tamamen tesadüf değil mi? Sondaki surat ifadesine ve "Demek o anlama geliyormuş" Lafına dikkat edin. :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

_[Emre]_ yazdı: 23 Mar 2020 17:37 Olum Kinemon'un "Stratejisi" Dediğiniz şey tamamen tesadüf değil mi? Sondaki surat ifadesine ve "Demek o anlama geliyormuş" Lafına dikkat edin. :D
O lafi bir panel oncesinde kosan adam soyluyor Kinemon'a lanet okurken.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

ugur_tatli yazdı: 23 Mar 2020 18:27
_[Emre]_ yazdı: 23 Mar 2020 17:37 Olum Kinemon'un "Stratejisi" Dediğiniz şey tamamen tesadüf değil mi? Sondaki surat ifadesine ve "Demek o anlama geliyormuş" Lafına dikkat edin. :D
Hayır kanka siz olayı baya yanlış anlamışsınız. :D Kinemon'un planı falan değildi o. Tamamen mesajda yaptığı bir yazım hatası sonucu rastgele gelişen bir olaylar silsilesi var elimizde. Oda iyice sağdan soldan içerik çalmaya başladı. Overlord'da Ainz'in verdiği kararların olması gerekenden tesadüf eseri daha iyi sonuç vermesi gibi oldu. :D

Dediğimden şüpheniz varsa yabancı forumlarda gezinin biraz. Yine sağlam memeler çıkıyor. :D

Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Şu seriye katlanabilmenin tek yolu biriktirip okumak sanırım ki toplu okumama rağmen önceki arclar sıkmıştı öylesine okumuştum hep aynı şeyler döndü Big Mom da sinirimi bozduydu. Geçen gün aklıma geldi yine 50-60 bölüm birikmiş okudum. Son 30 bölüm falan gayet iyiydi Oden ve hikayesi çok hoşuma gitti, eski reisleri de flashbacklerle görmek hoştu.

Herneyse bölümle ilgili yorumuma gelirsek çok da bi şey olmadı geçiş bölümüydü, güzel bölümlerin sonu gibiydi resmen. Bundan sonrası daha önce seride zibilyon kere gördüğümüz gibi ilerler bi süre en iyisi biriktirip okumak :)
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Valla tekrar bakınca farkettim. Adam şansına dört ayak üstüne düşmüş :D Mizahi açıdan hoş da. Tam OP'de strateji gördük diye sevinirken bunun farkına varmam üzdü. Anlaşılan bölüm daha önce düşündüğümden daha da leş.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

_[Emre]_ yazdı: 23 Mar 2020 19:50
Hayır kanka siz olayı baya yanlış anlamışsınız. :D Kinemon'un planı falan değildi o. Tamamen mesajda yaptığı bir yazım hatası sonucu rastgele gelişen bir olaylar silsilesi var elimizde. Oda iyice sağdan soldan içerik çalmaya başladı. Overlord'da Ainz'in verdiği kararların olması gerekenden tesadüf eseri daha iyi sonuç vermesi gibi oldu. :D

Dediğimden şüpheniz varsa yabancı forumlarda gezinin biraz. Yine sağlam memeler çıkıyor. :D

Resim
Oha hahahahahaha cidden öyleyse acayip gülerim ve üzülürüm.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

ugur_tatli yazdı: 23 Mar 2020 21:34
_[Emre]_ yazdı: 23 Mar 2020 19:50

Resim
Oha hahahahahaha cidden öyleyse acayip gülerim ve üzülürüm.
Cidden öyleyse değil kanka, bildiğin öyle. Ben ilk okuduğumda anladım. Sonra bu Wano arcda gördüğümüz her şey bizim yeni nesil serilerde gördüğümüz klişeler topluluğu diyince azgın OP fanları tetiklenip bana saldırıyor. :D Oda Isekailerin etkisi altında gençler kabullenin artık.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Lanet olsun diyorum baska birsey demiyorum. Bolumde hosuma giden 2 seyden biriydi.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Ben de aralarında hain olduğunu fark ettiği için böyle bişey yapmış sanmıştım. Bu halini ben daha çok beğendim ya :D
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Manga stream gitti çeviriler de bozdu uşaklar.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön