Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

ugur_tatli yazdı: 11 Mar 2020 21:13
Haqoua yazdı: 11 Mar 2020 20:52
ugur_tatli yazdı: 11 Mar 2020 18:34 Sitede son kim sag kalacak oyunu oynayalim. :D
Kanka Italya da gidişat nasıl?
Virüs orayı kötü vurdu gibi.
Karantinadayiz. Evden disari cikilmasi istenmiyor zorunlu durumlar olmadikca.
Virus oldurucu degil bunyen iyiyse ama yine de tedavi gerektiriyor ve cabuk yayiliyor. O yuzden hastahaneler limitlerine ulasti ve hasta kabul ederken secim yapmaya basladilar.
Asi da olmadigi icin tek silah insan-insan temasini kesmek hasta sayisini kontrolde tutmak icin.
3-4 haftadir arkadaslarimla bulusmuyorum, disarida yemek yemiyoruz. Olabildigince asosyal olmaya calisiyoruz anlayacagin. :D
Dikkat et kanka. Vallahi şu 1, 2 ay önemli.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Üniversiteler 3 hafta tatil dediler abi cidden. :D Hacettepe'de zaten okullar geç açılıyor. 2 gün gittim tekrar tatile girdik. :d
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Unknown yazdı: 13 Mar 2020 19:05
Todomeda yazdı: 11 Mar 2020 18:59 Cevap gibi cevap, sağol kankim.
Bide şey dicem bana bi iş bulsan ya :d divilıpır olmak istiyorum :d
Linkedin'de iş ilanları oluyor, bi bak istersen. :laugh:
Mahçup ettin kanka beni :d
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

https://youtu.be/NmEh0ZacaJA

Yazmak istediğim çok şey var, ama hiçbir şey yazamıyom. Ne yazsam anlamsız olacak, ne yazsam anlaşılmayacak. GErçi kendim de bi sikim anlamıyom.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Merak eden varsa durumun iyi, karantina altinda evde geciriyorum zamani ailemle.
Gunde iki uc kez ambulans sirenleri duyuyorum, o moral dusurmeye basladi ama onun disinda bir problemimiz yok.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 20 Mar 2020 20:15 Merak eden varsa durumun iyi, karantina altinda evde geciriyorum zamani ailemle.
Gunde iki uc kez ambulans sirenleri duyuyorum, o moral dusurmeye basladi ama onun disinda bir problemimiz yok.
Dostum ben de ameliyat oldum 1 aya yakındır köydeyim dinleniyorum. İnternet yok telefonun interneti ile giriyorum kendine iyi bak dikkat et.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı: 20 Mar 2020 20:15 Merak eden varsa durumun iyi, karantina altinda evde geciriyorum zamani ailemle.

Geçmiş olsun Uğur. Umuyorum yakında düzelir durum.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Ben de soracaktim. Umarim kazasiz belasiz atlatirsiniz. Gerci burasi da git gide kotu bir hal almaya basladi. Insanlar hala olayin ciddiyetinin farkinda bile degil.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Arkadaşlar kimi için acı haber olabilir. forumda uzun süredir bulunmuş arkadaşlarımızdan Galeme 'de maalesef Corona çıkmış. Buradan iyi dileklerinizi eksik etmeyin.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

redstak yazdı: 22 Mar 2020 19:30 Arkadaşlar kimi için acı haber olabilir. forumda uzun süredir bulunmuş arkadaşlarımızdan Galeme 'de maalesef Corona çıkmış. Buradan iyi dileklerinizi eksik etmeyin.
Yapma be ciddi misin? Geçmiş olsun.
Resim

“Salon” sayfasına dön