Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Öncelikle galeme'ye büyük geçmiş olsun, umarım sıkıntısız bir şekilde atlatır hastalığı. Ailesinede sabırlar diliyorum kolay olmayacaktır onlar içinde.

Diğer konuya gelecek olursak, iki kişinin arasındaki bir olayı üçüncü şahıslar üzerinden gündeme getirip hesap arayışı içerisine girmek ve yine konunun muhattabı olan kişi burada dahi değilken arkasından sallamak hoş değil. Özelliklede kişi hassas bir konuyla gündeme gelmişken. Haklı konumdayken bile kendinizi haksız konumda bulabilirsiniz şu gibi durumlarda. Ayrıca birbirinize karşı olan üsluplarınıza dikkat edin.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Site değişmiş hayırlı olsun, eskisi iyidir muhabbetini sevmem ama sitenin eski hali iyiydi be :)

Edit: yukardaki muhabbet hakiki mi troll mü anlayamadım ama geçmiş olsun dileklerimi ileteyim ben de bu salgın çok ciddi boyutlara ulaşacak sanırım ülkemizde de.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Olayı Ege'den öğrendim ben de. En son konuşmamızdan beri çok zaman geçti, numarası vardı ama silinmiş gitmiş, ulaşamadım. Kendisini pek sevmezdim ama yine de geçmiş olsun diyorum. Hatırladığım kadarıyla birkaç genetik hastalığı da vardı, umarım durumuna kötü etki etmez. Şifalar diliyorum galeme'ye.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Sonunda bana döndü iyiymiş durumu. Teşekkür etti herkese.

Galiba telefonu bir bende bi de Hitman'de var. Merak eden sorar artık ikimizden birine.
Hitman
Favori Anime: .

Resim

Az önce konuştum kendisiyle. Teşekkür ediyo size de banlıymış kendisi yazamadı o yüzden. Hastanedeymiş iyi görünüyo umarım ağır bir durum yok gibi. İran sınırında çalışıyormuş oradaki İranlı bağlantılardan bulaşmış muhtemelen.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

GEçmiş olsun kardeşimize. Umarım en kısa zamanda sağlığına tekrar kavuşur. Kendisini şahsen tanımıyorum ama sitede aktif üyelerden biriydi.

Dünya^da pandemi olarak ilan edilen bir salgın ile karşı karşıyayız. Neredeyse bütün dünyada hayat durmuş. Gözle bile göremediğimiz küçücük bir virüs bile insanoğlunun hayatını bu kadar etkiler iken sizce de hayata/doğaya bakış açınızı tekrardan gözden geçirmeniz gerekmez mi ? Birbirimizin değerini bilelim değersiz şeyler yüzünden kalplerimizi kırmayalım.
Umarım en kısa zamanda, sağlıklı bir şekilde şu durumu atlatırız. Sevgiler MangaTurk ahalisine.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Geçmiş olsun tekrardan. Şahsen mecbur olmadıkça dışarı çıkmıyorum. Hem kendim ve ailem için hemde başkaları için.
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Sana zahmet benim de mouse u sorsana hocam bi ne olmuş.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

redstak yazdı: 22 Mar 2020 19:30 Arkadaşlar kimi için acı haber olabilir. forumda uzun süredir bulunmuş arkadaşlarımızdan Galeme 'de maalesef Corona çıkmış. Buradan iyi dileklerinizi eksik etmeyin.
Çok geçmiş olsun umarım sağlıklı bir şekilde atlatır. Elimizde büyüdü troll.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Jiraiya-Sama yazdı: 24 Mar 2020 10:02 Sana zahmet benim de mouse u sorsana hocam bi ne olmuş.
Dostum troll mü yapıyorsun ciddi soruyorum :)

Bir de imzanı küçültür müsün.

İyileşsin de alırız mousunu olmadı parasını alırız canını sıkma. Sen zaten hakkını helal etmezsen canı çıkmaz bunun :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Salon” sayfasına dön