Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

.....
En son Zuko tarafından 21 Haz 2020 21:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Yaşıyor mu acaba. Kolay kolay öleceğini sanmıyorum :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Biri şunun anime adaptasyonunu yapsın temalı ağlama serimin yeni bölümüne hoş geldiniz. 2021'e duyurulursa Bleach'ı izlemeyeceğim lan. O derece seviyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=9bfp_ubBgbc
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

_[Emre]_ yazdı: 05 Nis 2020 22:18 Biri şunun anime adaptasyonunu yapsın temalı ağlama serimin yeni bölümüne hoş geldiniz. 2021'e duyurulursa Bleach'ı izlemeyeceğim lan. O derece seviyorum.

Ben de Toriko bekliyorum boyle yillaridir. 😢
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

ugur_tatli yazdı: 05 Nis 2020 23:24
_[Emre]_ yazdı: 05 Nis 2020 22:18 Biri şunun anime adaptasyonunu yapsın temalı ağlama serimin yeni bölümüne hoş geldiniz. 2021'e duyurulursa Bleach'ı izlemeyeceğim lan. O derece seviyorum.

Ben de Toriko bekliyorum boyle yillaridir. 😢
Toriko'nun devamı gelebilir çünkü benim pek ilgimi çekmemişti. O kadar cenabetim ki, ben myanimelistte hesap açtıktan sonra site çöktü amk.
Hitman
Favori Anime: .

Galeme taburcu olmuş arkadaşlar birkaç gün önce. Banlı olduğu için yazamadı ama teşekkür ediyor.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Unknown yazdı: 13 Nis 2020 12:03
Hitman yazdı: 12 Nis 2020 14:24 Galeme taburcu olmuş arkadaşlar birkaç gün önce. Banlı olduğu için yazamadı ama teşekkür ediyor.
Sevindim, inşallah minimum kayıpla atlatırız şu virüsü.

Galeme'nin taburcu olduğunu duyan Jiraiya-Sama: "Kesin virüse de borç takıp kaçmıştır." :lol:
Kahkaha attım :)

Trollüklerine devam eder gene galeme boş durmaz :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Çocukların askerliğine 1 ay eklemişler. 1 ay. Yapan eden bilir. Bir gün uzasa acısı zor çıkar. Umarım kendine zarar veren filan olmaz kafayı sıyırıp.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Aslında gerekli bir tedbir ama gerçekten öyle, değil bir ay 1 saat geç çıkmamak için dişimi kırardım.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Ryuuma yazdı: 15 Nis 2020 01:56 Çocukların askerliğine 1 ay eklemişler. 1 ay. Yapan eden bilir. Bir gün uzasa acısı zor çıkar. Umarım kendine zarar veren filan olmaz kafayı sıyırıp.
Benim kuzen var vadan hayini oldu :)

“Salon” sayfasına dön