Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 980 Tartışma 981 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Sayıyı Nasıl Buldunuz

Çok iyi
1
17%
İyi
2
33%
Orta
1
17%
Kötü
2
33%

Toplam oy: 6
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Kullanıcı avatarı
Fame

Zoro ve Luffy'nin Apoo'dan darbe yemesi yerinde oldu. Sabondy'de Kizaru bile darbe yemişti onca hızına ve hakisine rağmen Apoo'nun 2 seneki önceki halinden. Şuan Zoro ve Luffy yemese absürt olurdu. Zoro böylece son 10 senedir ilk defa bir darbe aldı sanırım. Kidd vs Apoo görmeyiz diye düşünüyorum fakat görürsek güzel olur.

Haftaya yine ara vermesi de sayıya farklı bir tatlılık katmış :)
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Kid Apoo ile ilgilenirse Law da Hawkins'i alır herhalde. Adamın yeteneğinin sırrı ne acaba, ses dalgalarını istediği silah şekline mi sokuyor acaba.
Güzel bölümdü, ara olmazsa olmazdır ))
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Apoo hakkında bişey demek zor. Rakip bişey hissetmediği için armament de basmadılar. Armament’siz adama o kadar vurması normal. Ama luffy’nin baygınlık geçirmesini beklemezdim.

Law’ın istediği gibi gidiyor her şey. Tahmin ettiğinden de iyi dikkat dağınıklığı yarattı kidd ve luffy. Kaidou ilk onu harcayacak.

Herkes bencilce yonkou almaya çalışıp yenilirken takım gücüyle alıp “birlikten kuvvet doğar” dersi çıkarmaya çalışmaz umarım Oda
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Affedersiniz de şaka gibi bir bölümdü bana göre. Çok saçmaydı bölüm. Tek son sayfayı beğendim onda da "will have a break" yazısını görünce kursağımda kaldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

byakusharinnegan yazdı: 22 May 2020 13:27 Apoo hakkında bişey demek zor. Rakip bişey hissetmediği için armament de basmadılar. Armament’siz adama o kadar vurması normal. Ama luffy’nin baygınlık geçirmesini beklemezdim.
Kenbunshoku ne ise yariyor hala anlamadim ben bu seride.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

KF'dekiler bu kadar abartınca bir şey var sandım.

Adamın gücü hax, rakibin de hiçbir bilgisi yok, ilk saldırıları da sürpriz. Kid ise rakip Luffy ve Zoro ile ilgilenirken atağını başlatıyor, Apoo'da hazırlıksız yakalanıyor yiyor. Ek olarak hiçbiri koka basacak zaman bile bulamıyor. Rakibin mekanındasın kaçmaktan başka şansın yok.

Ne buradan Apoo>Luffy&Zoro çıkar, ne Kid>Apoo.

Gücü enteresan adamlar ilk karşılaşmalarda her zaman tayfaya üstünlük kuruyor zaten. Mr 3'de de öyle oldu, Satori'de de, hatta Foxy'de bile.
Resim
Kullanıcı avatarı
Fame

Tulpar-Byakugan yazdı: 22 May 2020 12:58 Kid Apoo ile ilgilenirse Law da Hawkins'i alır herhalde. Adamın yeteneğinin sırrı ne acaba, ses dalgalarını istediği silah şekline mi sokuyor acaba.
Güzel bölümdü, ara olmazsa olmazdır ))
Tayfadan kimsenin Hawkins ile uzun uzadıya dövüşeceğini ve Hawkins'in yenileceğini düşünmüyorum. Apoo'dan yine emin değilim ama Hawkins ihtimallere bakarak önce pasif konuma geçer sonra da doğrudan taraf değiştirir. Apoo'da Kaido'yu fırsat bulunca satar satmasına da Kidd artık nefret ettiğinden ondan, o belki dövüşmek zorunda kalır.
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

ugur_tatli yazdı: 22 May 2020 14:27
byakusharinnegan yazdı: 22 May 2020 13:27 Apoo hakkında bişey demek zor. Rakip bişey hissetmediği için armament de basmadılar. Armament’siz adama o kadar vurması normal. Ama luffy’nin baygınlık geçirmesini beklemezdim.
Kenbunshoku ne ise yariyor hala anlamadim ben bu seride.
Çok abartılı bi güç yaptığı için sınır getirmek zorundaydı. Bunu gelecek görme için de söylemiyorum sadece.

Bi karakter 7/24 hem adada kaç canlı olduğunu hem kimin nerde olduğunu hissedip hem de rakibin saldırılarını okuyamaz. Rakibi okurken bi de etraftan gelecek tepkileri hissetmeye çalışamaz. Tüm bunları yaparken bi de geleceği görmekle uğraşamaz.

Katakuri’nin dediği gibi sakşn olup odaklanmak istiyor zaten. Onu geçtim kenbunshoku bi kategori gibi. Aynı anda o kadar işlevi birden yapmak zordur. Luffy tama kaçırılırken önündeki adama bakıyordu mesela ve arkadan kızın kaçırılacağını hissedemedi.

Aktifleştirmek gerekiyor. Daha punk hazard’da bile mesela sanji samurayın vücudu ararken “kenbunshoku activate” diyordu suda.

Bizim beklediğimiz gibi olsa bu karakterlerin beyni patlar yaşayamazlar.
Böyle savaşın ortasında niye kullanmaz ben de merak ediyorum. Ama kullanmadığı için oluyor bunlar.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Harbiden Luffy neden düşman mekanında sürpriz darbe de almışken kenbunşoku kullanmıyor ilginç.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön