Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sitenin şu durumda üye sayısı az ama öz. Kafa açan kimse yok. Eski üyeleri geri getirmektense bence yeni kanları siteye kazandırmalı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Onu nasıl ayırayim beyler.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 26 Haz 2020 08:40 Onu nasıl ayırayim beyler.
Bir duyuru yap, baninin acilmasini istedigi kisi koydugun mail adresine banimi ac diye yazsin. Sonra da acariz banini eger guvenli biriyse.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Şahsen ben herkesin banının açılmasından yanayım. Zaten eskisi gibi tröll saldırısına maruz kalmayız diye düşünüyorum.
Ama arkadaşların endişelerini de anlıyorum. Sitede az ama öz yorum yapılıyor. Gereksiz ego tatmini yok herkes kendince fikirlerini belirtiyor ve bunu karşısındaki insana dikte etmeden yapıyor ki bu en güzeli.

Yeni üye kazandırmak için manga okuma sitesinin yeniden açılması lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

*UnforgiveN* yazdı: 26 Haz 2020 13:19 Şahsen ben herkesin banının açılmasından yanayım. Zaten eskisi gibi tröll saldırısına maruz kalmayız diye düşünüyorum.
Ama arkadaşların endişelerini de anlıyorum. Sitede az ama öz yorum yapılıyor. Gereksiz ego tatmini yok herkes kendince fikirlerini belirtiyor ve bunu karşısındaki insana dikte etmeden yapıyor ki bu en güzeli.

Yeni üye kazandırmak için manga okuma sitesinin yeniden açılması lazım.
Daha iki gun once Galeme ve Jiraiya-sama beraber trollediler siteyi koronavirus ve mouse parasi hikayeleriyle.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Unknown yazdı: 26 Haz 2020 20:53
ugur_tatli yazdı: 26 Haz 2020 16:00 Daha iki gun once Galeme ve Jiraiya-sama beraber trollediler siteyi koronavirus ve mouse parasi hikayeleriyle.
O hesapların ikisi de galeme değil miydi yav? :blink:
Degil. Kahramanbaykus'ta hesabini mi vermis ne ben de anlamadim, arkadaslar. Fare parami ver diye yazdigi yorumlar da trollmus. Koronavirusden hastahaneye gitmesi ile ayni gun Jiraiya-sama'nin sitede belirmesi zaten kokmustu.
Bu insanlarin hic isi gucu yok.
Bugun banlarini acsam yine ayni hareketleri yapacaklar. 30 yasina geldiler neredeyse hala cocukmus gibi davraniyorlar sanal alemde karsilarinda konustuklari kisilerin hicbir anlami yokmus gibi.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Banının açılmasını isteyen üyelerin iletişime geçmesi çok kolay yöneticilerle.
Öyle bir talep olursa değerlendirilip duruma göre banları açılabilir yada açılmayabilir.

Ayrıca, şu mouse işi tek kişilik bir kurmacaysa ve kimsenin haberi yoksa jiraiya’ya hesabı kullanılarak böyle bir şey yapıldığı İçin ayıp edilmiş olur çünkü yok yere antipati toplandı kendisi için. Ben de diyorum efendi adam neden böyle davranıyor diye bravo.

Yine Hitman’in vs haberi yoksa adamlar bilgi vermek isterken sinir strese sokuldu hoş değil.

Seneler sonra bile resmen 12 yaşında Lol oynayan anancı ergen tayfa gibi hareket edilmesi abes.
Millette adamın iyiliğine mesaj atıyor.

Son olarak jiraiya hesabını banlı bir üyeye vererek kullandırttığı için kendisinin de banlanması gerektiğini düşünüyorum.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Eğer bu şekilde moronca hareketler yapan varsa acımayın abi o zaman. İnsanların duyguları ile oynayan adamları banlamak en iyisi olacaktır.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Baki'nin ilk sezonuna 10 üzerinden boktan CGI 3'ü vermiştim. Netflix ilk sezondan dersini alıp CGI kullanmamış bu sefer. Yinede çok başarılı bir çalışma ortaya koydukları söylenemez. Özellikle dövüş sahneleri bazen çok yapmacık duruyor. Buna 6 veriyorum. :D

Şu karakterleri damarlarına kadar çizeceğinize az adam gibi animasyon koysanız kimse laf etmeyecekte işte eşeğe laf anlatıyosun.

Edit:Netflix'in çıkardığı Baki'ye ilk sezon demem tuhaf durmuş. Group Tac'ın yaptığı ilk iki sezonla beraber aslında bunlar 3 ve 4. sezon oluyor. Ama Group Tac'ın ortaya koyduğu işçiliği Netflix'le aynı kefeye koymayı iç güdüsel olarak reddetmişim. :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Gunesli havada maskeyle gezmek tam eziyet. Cok bunalticiydi.

“Salon” sayfasına dön