Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Attack On Titan 4. Sezon (Spoiler İçermez)

Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Öyle olmasına öyle de Reinergilin duvara nasıl ulaştıklarını gösteren kesit dışında hiç bir sahne de atlamadan anime etmişler. Muhtemelen o sahne de blue-ray ek sahne olarak olacak.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu bolum guzeldi, Reiner'in flashbacki gibi hizli anlatilip gecmedi.

Mangada dikkat etmemistim ama Shingeki evreninde pizza var. :D
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

5. bölüm muhteşem olmuş.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Fena bolumdu ya. Harika olmus.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Willy ile Margaret'in mangada konustuklarini unutmusum. Eklemeleri super oldu bolumun basina.
Animasyon ve direction harikaydi. Ben cok begendim bolumu. ❤️
Kullanıcı avatarı
Fame

Ben bu bölümü pek beğenemedim. Survey Corps'un girişini sağlam yapmışlar. Pieck fark ettiğinde bir tüylerim ürperdi kamera binalar arasından kayarken. Fakat hem CGI ilk defa gözüme kötü battı hem de animasyon sahnelerinin yönetimini pek beğenmedim. Mangada geniş açı olarak verilen bir çok dramatik an, tek bir noktaya odaklaranak aşırı hızlı geçmiş. O sahneler ya mangadaki gibi daha geniş açıdan yansıtılmayıdı bence ya da nefes almasına izin verilmeliydi belki bir tık daha yavaş geçerek. Olaylar çok hızlı olduğundan tabi mangaya uygun geniş şekilde. Özellikle Eren'in warhammerin dikitinden nasıl kaçtığı hiç belli olmuyor. Bölüm boyunca aynı mantıkta 3 4 tane daha örnek var da hadi onları çok önemsemedim. Duvar kağıdı kalitesinde ve gerçekten kaliteli çok fazla yakın çekim var, fakat o kalite olur olmaz hep yakın çekimde kullanılmış. Atmosfer ve animasyondaki hareketin oluşum hissini yok etmiş.

Bir de lütfen o Floch'un saçı ne öyle...

Şu sahneleri kast ediyorum buarada:
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Bunu da begenmeyen ciksin hadi.
Kullanıcı avatarı
Fame

Tek sözüm yok. Olamaz da. Mükemmeldi.
Kullanıcı avatarı
Fame

RIP Sasha... Hüzünlü bölümdü. Mangadan daha çok vurdu beni bu bölüm. Armin ve Mikasa ağlarken ki müzik yeni mi?

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön