Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Favori listeme uzun süre sonra güncel çektim. Naruto, OP, Biliç gibi seriler yer bulamadı yeni listede.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Korona oldum mücadele ediyorum. 4 günde direnmeye devam.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 17 Şub 2021 17:39 Korona oldum mücadele ediyorum. 4 günde direnmeye devam.
Ben verdikleri ilacı kullanmadım. Ne olduğu belli değil o yüzden güvenilir gelmiyor bana. Bence sen de kullanma. Bol C vitamini ve Propolis takviyesi ile kolayca atlattım.

Geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Light of God yazdı: 18 Şub 2021 01:21
Diabolus Ipsum Amans yazdı: 17 Şub 2021 17:39 Korona oldum mücadele ediyorum. 4 günde direnmeye devam.
Ben verdikleri ilacı kullanmadım. Ne olduğu belli değil o yüzden güvenilir gelmiyor bana. Bence sen de kullanma. Bol C vitamini ve Propolis takviyesi ile kolayca atlattım.

Geçmiş olsun.
kullandım perişan oldum, en iyisini yapmıssın kardeşim.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Öyle çok içki, sigara vs kullanan biri değilseniz normal grip gibi geçiyor bu hastalık. Telaş yapmayıp zamana bırakmak en iyisi. Ben de yakalandım 4 günde falan iyileştim.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Geçmiş olsun hocam.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Maalesef yaşlı insanlara daha ağır hasar veren virüs. Bir kaç gün önce teyzemin vefat haberi geldi. Dayımın tedavisine başlanmış, koku ve tat alma duyumu kaybettim dedi. Daha önce de öteki teyzem ve eşi hastalığı çok ağır atlatmıştı. Hatta eşi verilen ilaçlar yüzünden şeker hastası oldu. Keşke herkes bu olaya ciddi bir şekilde yaklaşsaydı da en azından bu kadar yayılmasını önleyebilseydik.

Ayrıca anlamadığım bir durum var. Teyzem test sonucu çıkmadan 1 gün önce vefat etti. Salı günü ya da çarşamba test sonucu pozitif çıktı. Kayıtlara doğal ölüm olarak mı geçiyor yoksa koronadan mı ? Bu şekilde vefat eden bir sürü insan tanıyorum. Ben dünyada verilen rakamların inandırıcı ve gerçek verilere dayalı olduğunu düşünmüyorum.
Bu arada teyzem ve dayım yurt dışındalar. Türkiye'de değiller.
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

*UnforgiveN* yazdı: 19 Şub 2021 02:00 Maalesef yaşlı insanlara daha ağır hasar veren virüs. Bir kaç gün önce teyzemin vefat haberi geldi. Dayımın tedavisine başlanmış, koku ve tat alma duyumu kaybettim dedi. Daha önce de öteki teyzem ve eşi hastalığı çok ağır atlatmıştı. Hatta eşi verilen ilaçlar yüzünden şeker hastası oldu. Keşke herkes bu olaya ciddi bir şekilde yaklaşsaydı da en azından bu kadar yayılmasını önleyebilseydik.

Ayrıca anlamadığım bir durum var. Teyzem test sonucu çıkmadan 1 gün önce vefat etti. Salı günü ya da çarşamba test sonucu pozitif çıktı. Kayıtlara doğal ölüm olarak mı geçiyor yoksa koronadan mı ? Bu şekilde vefat eden bir sürü insan tanıyorum. Ben dünyada verilen rakamların inandırıcı ve gerçek verilere dayalı olduğunu düşünmüyorum.
Bu arada teyzem ve dayım yurt dışındalar. Türkiye'de değiller.
Başın sağ olsun.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Basin sag olsun.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

@MRTFR
@ugur_tatli
@Unknown

Sağolun dostlar.

Artık bu saatten sonra pek birşey değiştirmeyeceği için sanırım olabilidiğince koronadan dolayı ölü sayısını az göstermeye çalışıyor her devlet.
Daha önce de demiştim, bu sene korona daha fazla hasar verecek diye. Çünkü çoğu insanın savunması kırıldı. İlk başlardaki kadar tedbirli değil insanlar.
Resim

“Salon” sayfasına dön