Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1055 Tartışma / 1056 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Kaido şu ana kadar seride gördüğümüz en babali en güçlü karakterdi, shanksin sovuna rağmen onu bile öne koyamam.

Bu bölümde buda tescillendi.

Ayrıca luffy ve ekibin olaylari takip edip beklemesi çok hoşuma gitti, aramaki yallah arabistana karaktersiz yalama amiral seni.

Akainu bile bi nebze adamdir bunda hiç adamlık yok.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
embayo
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

momonun power-up'ı çok abartılı, ama bir yandan da vegapunkın kudretini gösteriyor, yanlış hatırlamıyorsam vegapunkın ürettiği meyve gibi bişeydi bu momonun ejder olayı.

shaksın hakisini sezme meselesinde bir an narutodaki gibi bir chakrasını sezme gibi bir şey olacak diye ödüm koptu, iyi ki olmadı öyle bişey, sadece güçlü bir haki seziliyormuş.

bölümde bunlardan başka bişey olmadı, pluton ne olabilir, uyuyan antik silah demiş, bundan da pluton'un canlı bir şey olduğu sonucu çıkarılabilir, shirahoshi gibi, uyuyorsa belki yeraltına referansla yeryüzünde kullanılacak bir şey olduğunu söyleyebiliriz diyeceğim ama planlar franky'de, demek ki inşa edilebilecek bir şey bu, yani cansız.
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

Ben hiçbir şey anlamadım abi bölümden. Kaidonun balık adam sayesinde poneglyph bulabilmesi gibi bir nüans niye vardı. Daha önce gördük ki bu adamın şeytan mevyesi var diye suda boğulup ölmüyor ama hareketsiz kalıyordu şöyle bir su altında yüzeyim dolanayım su altı şehrini keşfedeyim gibi bir durumu olmasa gerek. Ben mi birşey kaçırıyorum.
Shanks veya şuanki korsanlar adada olmasa bir tane amiral tek başına gelip bu ülkeyi tek başına alabiliyor ise bu noktadan sonra wanonun dış dünyaya açık kapalı olmasının hiç bir numarası kalmadı yani niye birkaç bölüm önce böyle konu geçti? Yaşlı dayılar açmadılar wanoyu dış dünyaya tüh moduna girmişlerdi. Luffyler veya Shank orda yokken ordu bile göndermesine gerek yok bir amiral gönder ülkeyi fethettsin gelsin.
Amiralle Shanks telepatikimsi bir yolla konuştular ve amiral tırsak üslupla geri vites mi yaptı? Eğer öyleyse nasıl konuştular.
Bölümü okurken sürekli bu ne alaka ya diye soran tek ben miyim?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Grimoire Slayer yazdı: 29 Tem 2022 21:45 Ben hiçbir şey anlamadım abi bölümden. Kaidonun balık adam sayesinde poneglyph bulabilmesi gibi bir nüans niye vardı. Daha önce gördük ki bu adamın şeytan mevyesi var diye suda boğulup ölmüyor ama hareketsiz kalıyordu şöyle bir su altında yüzeyim dolanayım su altı şehrini keşfedeyim gibi bir durumu olmasa gerek. Ben mi birşey kaçırıyorum.
Shanks veya şuanki korsanlar adada olmasa bir tane amiral tek başına gelip bu ülkeyi tek başına alabiliyor ise bu noktadan sonra wanonun dış dünyaya açık kapalı olmasının hiç bir numarası kalmadı yani niye birkaç bölüm önce böyle konu geçti? Yaşlı dayılar açmadılar wanoyu dış dünyaya tüh moduna girmişlerdi. Luffyler veya Shank orda yokken ordu bile göndermesine gerek yok bir amiral gönder ülkeyi fethettsin gelsin.
Amiralle Shanks telepatikimsi bir yolla konuştular ve amiral tırsak üslupla geri vites mi yaptı? Eğer öyleyse nasıl konuştular.
Oda saldı seriyi Fairy Tail kafasında plot-line güdüyor. Boşuna bölümü kafanda bir mantığa oturtmaya çalışma çünkü yok sorduğun bir çok sorunun cevabı.
embayo
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

Grimoire Slayer yazdı: 29 Tem 2022 21:45 Ben hiçbir şey anlamadım abi bölümden. Kaidonun balık adam sayesinde poneglyph bulabilmesi gibi bir nüans niye vardı. Daha önce gördük ki bu adamın şeytan mevyesi var diye suda boğulup ölmüyor ama hareketsiz kalıyordu şöyle bir su altında yüzeyim dolanayım su altı şehrini keşfedeyim gibi bir durumu olmasa gerek. Ben mi birşey kaçırıyorum.
20 yıl önce meyve yememişti diyip işin içinden sıyrılır muhtemelen, konuşma meselesi de animede belli olacak, bu adayı alma meselesine de güç dengeleri, yonkou yönetiyor gibi vıttırıvızzık bir açıklama getirirdi muhtemelen hazret
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Oda Film Red daha çok izlensin uğruna amirali hiç etti. Tamamen filmdeki bir sahne üzerine yapılmış bir şov. Utağğğ da canon oldu böylece.

Yalnız Şenks reis yine şeklini gösterdi, giderayak bizimkilere kıyağını yaptı öyle gitti. Şanks ve Karasakal büyük lokmadır, adamın boğazında kalır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Amiraller çok zıt amk. Birisi gerçekten adalet yanlısı iken öteki düzen olsun da nasıl olursa olsun kafasında. Seride güç dengesi diye bir şey kalmadı. Momo amerille atışacak seviyeye geldi iki günde, Sanji ve Zoro'nun götü terleyerek yendiği adamlara amiral tek attı ama Şanks'ın hakisi ile kuyruğu sıkıştırıp gitti. Sırf merak ettiğim için okuyorum. Ne üzerine düşünülecek bir şey kaldı ne de bir mantık çerçevesi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

- Bölüm adı: Çapraz Birlik
- Kapakta Katakuri ve Oven, Germa ile savaşıyormuş.
- Buggy, Crocodile ve Mihawk ortak bir organizasyon kurmuş. Dünya Hükümeti ekibin liderini Buggy olarak kabul etmiş.
- Buggy, Denizciler'in başlarına ödül koymuş.
- Ertesi gün Hasır Şapkalar, Carrot ve Wanda, Wano'dan ayrılmaya karar vermiş. Carrot tayfaya katılmamış, Caribou da Sunny'ye binmiş.
- Carrot ve Wanda, Zou'nun yeni liderleri olmuşlar. Wanda gündüz yöneticisi, Carrot da gece yöneticisi olmuş.
- Shinbou, Aramaki'nin saldırısı sayesinde yeniden güzelleşmiş.
- Yamato, Wano kıyılarına koşmuş ve Hasır Şapkalar'dan kendisini de götürmelerini istemiş.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 02 Ağu 2022 15:03 - Buggy, Crocodile ve Mihawk ortak bir organizasyon kurmuş. Dünya Hükümeti ekibin liderini Buggy olarak kabul etmiş.
Ulan... Ne diyeyim ki? Buggy yerine Hancock falan olsa çok hypelanabilirdim. Adam düpedüz trollemeye başladı resmen.

“One Piece Manga” sayfasına dön