Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach: TYBWA Anime Tartışma Konusu

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim

Seri hakkında bu başlık altından sohbet edebiliriz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Evet... Ben de bölümü bitirdim sonunda.

Öncelikle beğendiğimi söylemekle beraber eksikler de gözüme çarpmadı değil. Öncelikle kullanılan renk paletini beğenmedim, eskisi daha iyiydi. Çok karanlık bir tonu var ve Biliç atmosferine uymamış. Ancak hoş bir tarafı da yok değil.

Animasyonlar tatmin edici, ancak aman aman da bulmadım.

Bir tek bana mı tuhaf geldi bilmiyorum ancak İçigo'nun seslendirmeninde sanki bir tık performans düşüşü var, yer yer eğreti geldi bana. Ama çok da göze çarpmadı yani benle ilgili bir durum olabilir.

Öncelikle Ryonosuke bölümlerine neden bu kadar süre harcandı anlayabiliyorum ancak karakterlere havalı bir giriş yaptırmak için bu kadarına gerek yoktu bence.

İçigo'nun fodderın tekine bile bankai açıp dövüşmesini ise kurgu da olsa yediremiyorum, yahu sen kaptanları çitlemişsin, Aizen'i bile gömmüşsün bu adama bankai falan açmaman lazım, Şikai ile harcaman lazım böylelerini. Bunlar tabii mangayı da kapsayan eleştiriler ama her bölüm altına bunları da yazacağım. Bir manga değerlendirmesi de olmuş olur.

Genel olarak beğendiğim, nostaljik duygularımı kabartan bir bölüm oldu. Yhwach'a tekrar hypelandım. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

I'D LIKE TO WELCOME ALL OF YOU TO MY SOUL SOCIETY.

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bayadir bekleyisteydim ama icimden izlemek gelmiyor hicbir seri suanda.
Mob psycho ve psy x family falan da cikmis bakamadim. Stone Ocean Part 1'i bile hala izlemedim.
Yoksa iyilesiyor musun. 🥳
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

_[Emre]_ yazdı: 10 Eki 2022 20:50 I'D LIKE TO WELCOME ALL OF YOU TO MY SOUL SOCIETY.

Resim
Sıralamada hem CSM'yi hem FMAB'ı altımıza alınca seri 1 vermeye başladılar. LŞWQEKQWLELWKLQKLEWQKLŞ. It was good while it lasted I guess.

Prodüksyon olarak Bleach çok daha iyiydi tabii. Ama fanboylara anlatamazsın.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Myanimelist'in hala ciddiye alınması. .(

Ah kalbim...
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Outlaw yazdı: 11 Eki 2022 22:04 Myanimelist'in hala ciddiye alınması. .(

Ah kalbim...
Ciddiye alınan bir şey yok Alicim eğlencemize bakıyoruz. 10 sene sonra retarded anime communlarının içinden kısa bir sürede olsa geçmek büyük bir zevkti.

Dc'de sağlam eğlendik ama uğrayacağın yok gibi kardeşim. :P
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

_[Emre]_ yazdı: 11 Eki 2022 22:26
Outlaw yazdı: 11 Eki 2022 22:04 Myanimelist'in hala ciddiye alınması. .(

Ah kalbim...
Ciddiye alınan bir şey yok Alicim eğlencemize bakıyoruz. 10 sene sonra retarded anime communlarının içinden kısa bir sürede olsa geçmek büyük bir zevkti.

Dc'de sağlam eğlendik ama uğrayacağın yok gibi kardeşim. :P
Gün senin günün zaten, yıllarca bugünün hayaliyle yaşadın. Tadını çıkart bakalım xd
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

https://youtu.be/-yF95pQdKJc

Yamaji'nin yenildiği sahnede arkada şu çalmazsa darılırım amk. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Bölüm yine çok iyiydi. Openingde kırmızı arkaplan kullansalar daha iyi olurmuş ama nazar boncuğu diyelim.

“Bleach Anime” sayfasına dön