Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach: TYBWA Anime Tartışma Konusu

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

İkinci bölümü az önce izledim.

Opening ve ending gayet iyi olmuş, özellikle opening.

Açıkçası bölümde eksi çok fazla bir şey göremedim, genel anlamda beğendiğim bir bölüm oldu özellikle yardımcı kaptanın cenazesi hoş olmuş. Yamaji konuşmasa da o hüznü vermişler. Haribel'i falan görmek de nostaljik hisler yaşattı, Hueco Mundo sahneleri çok güzeldi.

Bazı sahneler yine çok uzatılmış gibi geldi, bunun sebebi de geçen bölümden daha az manga sayısı kullanmaları sanırım. Fodder Sternitter'ın dövüşüne bu bölüm de başlanabilirdi. Haribel'in nedimelerini falan izlemek de hoştu tabii ama yanlış hatırlamıyorsam mangada buralar çok kısaydı.

Yhwach'ı Hueco Mundo baskınında Thor gibi, Superman gibi çizmelerine ne desem bilemedim, bi yandan hoş olmuş bir yandan da uymamış. Ancak bölümün başında Yhwach'ın kibir şovunu çok beğendim.

Yine güzel bölüm olmuş, tebrik etmek lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

O kadar uzun zaman oldu ki hikayeyi unuttum. Seri biraz ilerleyince izlemeye başlayacağım. O sıra Mob, Spy x Family, BHA da biraz ilerler. Bleach çok sevdiğim bir seri değildi ama dövüşlerin animasyonları Naruto ve OP'a göre çok iyiydi. Bakalım son sezon nasıl olacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

_[Emre]_ yazdı: 17 Eki 2022 23:13 Bölüm yine çok iyiydi. Openingde kırmızı arkaplan kullansalar daha iyi olurmuş ama nazar boncuğu diyelim.
Böyle düşünen tek kişi ben olmasam gerek ki, adamın biri oturup "Red" versiyonunu yapmış lol.

https://www.youtube.com/watch?v=2FGuleTdjm8
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

3.bölüm de güzeldi yine. Sternritterler sağlam giriş yaptılar.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Çok keyif aldım yine izlerken. Bu seriden aldığım zevkin yanına One Piece ve Naruto hiçbir zaman yaklaşamadı. Animenin kendi kaliteside tuzu/biberi oluyor, gözümde Bleach'ı diğer ikiliye karşı iyice büyütüyor.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Mükemmel olmuş beee
Bu kadar sene sonra umudu kestiğim bir şeyin böylesine geri dönmesini kelimelerle tarif edemiyorum.
Kenara çekilin Z kuşağı kral geri döndü.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

♫THIS IS WHAT YOU'VE BEEN WAITING FOR AND IT'S YOU THAT THEY ALL ADORE♫

Resim
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Yine harikalar yaratmışlar... As Nodt geldiğinde gerildim...
Kullanıcı avatarı
Trao
Favori Manga: Bleach, Lovely Complex, Naruto, One Piece, Gangsta
Favori Anime: Gungrave, Hajime no İppo, Boku no Hero Academia, Samurai Champloo, Naruto,

Güzel bölümdü. Byakuya-sama'nın bankaisi kısa süreliğine de olsa yeniden görmek çok güzeldi.

Senbonzakura Kageyoshi!!
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Çek siforu akalım reissss
Ban-Kai!!!
Ulan özlemişiz harbiden.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster