Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bakuman Tanıtım

ersinkaya61
Favori Manga: bakuman
Favori Anime: one piece

bakuman 57 de kaldımı devam ediyormu kimse çevirmiyormu ingilizce bilen biri varsa cümleleri yazıp bana yollasın türkçeye çeviremiyorum doğru dürüst
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

İzlenmesi gereken bir anıme.
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Haftasonu oturdum animede çevrilen tüm ölümleri izledim.Gerçekten harika bir seri.Sırf Eiji, Hiramaru, Fukuda için oturulur seyredilir.Özellikle manga çizmeyi sevmeyen Hiramaru'nun boykot sahnelerinde yaptıklarına yarıldım.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Zangetsu
Favori Manga: Fairy Tail, OP, Bleach, KHR, Bakuman, Gamaran, 7 Seeds, 20th Century Boys,
Slam Dunk, The Breaker, Gantz...
Favori Anime: Dragon Ball, Beelzebub, Highschool of the Dead, Freezing, OP
Bakuman, Death .note...

En iyi shounen serilerden biri. Adamların hayalleri bana dert oldu artık gerçekleşsin de mutlu olsunlar istiyorum :D

Not: Animesi tutmadı değil, sezonlar halinde yayımlanıyo. Sezon 1 12 bölümdü, Sezon 2 25 bölüm olarak verildi. Sezon 2 yeni bitti Sezon 3'ün çıkacağı da duyuruldu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

tavsiye üzerine başladım ve gerçekten beğendim. Böyle utangaç utangaç dolaşmaları normalde sıkar bayarda bunda nedense baymadım samimi geldi biraz :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Arkadaşlar Bakuman 176. sayısıyla birlikte tamamlandı. Öykü çok hoş bir finalle bitti: http://www.mangareader.net/bakuman/176

Seri devam edebilirdi aynı şekilde ama tam tadında, çok yerinde bir noktada bitti. Ustalar kendi hayat hikayelerinden ve tecrübelerinden de faydalanmışlar net şekilde belli bu: Özellikle Reversi-Death Note arasındaki bağlantı çok sağlam. Herkese tavsiye ediyorum oldukça eğlenceli ve öğretici bir manga. Tamamlandığı için çevrilmesinin de daha kolay olacağını düşünüyorum. Sanırım animesi daha önce Türkçe'ye çevrilecektir.
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Yapan adamların gerçekten zeki ve kaliteli iş yaptıkları mangayı uzatma çabasına girmemelerinden belli tadında bırakıyor adamlar bokunu çıkarmıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
potrecellat
Favori Manga: naruto,veritas
Favori Anime: Naruto,bleach,soul eater ,death note,pokemon

seri bitti çevirmeyi düşünen herhangi bir çeviri ekibi var mı ?:D
Kullanıcı avatarı
brsykt
Favori Manga: Naruto,one piece
Favori Anime: Darker Than Black,One piece,Bleach,Death note

Güzel bir seri 57 den sonra ingilizcesine geçtim ama o kadar iyi değilim.
Konusu güzel özellikle okuduğumuz mangaların bize gelmesi için insanların götünden nasıl kan alındığını gösteriyor.
Samimi de geldi biraz.
Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Animesinin 3. sezonundan haber var mı ?

“Bakuman” sayfasına dön